Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

BASKIMARKET® Baskılı Ambalaj ve Tanıtım Hizmetleri; 2001 yılından bu yana Grafik-Tasarım, Matbaacılık, Dijital Baskı, Reklamcılık, Baskılı Ambalaj ve Promosyon sektörlerinde on binlerce farklı çalışmaya imza atan Grafik-Tasarımcı Yusuf AYGÜLER tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

Grafik-Tasarımcı Yusuf AYGÜLER; Marka Tescil işlemlerini müteakiben %100 Güvenli ve Sanal Pos Entegrasyonlu Mobil Uyumlu Yazılım olan www.baskimarket.com.tr’yi hizmete sunmuştur.

BASKIMARKET® Türkiye’nin en büyük Organize Matbaalarının yanı sıra tam teşekküllü Baskılı Ambalaj Üreticileriyle ve en kaliteli Promosyon Tedarikçileriyle iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

BASKIMARKET® tedarikçilerinden temin ettiği ürünleri müşterilerine hızlı bir şekilde ulaştırmanın gayreti içerisinde çalışmaktadır.

%100 Güvenli Online Sipariş Sistemi sayesinde Firmalar; diledikleri an akıllı telefonlarından, tabletlerinden veya bilgisayarlarından online olarak talep edecekleri baskı siparişlerini en kısa sürede “%100 Müşteri Memnuniyeti” garantisiyle teslim alacaklardır.

BASKIMARKET® Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 2017/05784 Marka Numarası ile Tescillenmiştir. Tüm hizmet ve üretimlerimiz markamız güvencesinde gerçekleştirilmektedir.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0850) 303 70 47

Copyright © 2018 BASKIMARKET® "www.baskimarket.com.tr" | Her Hakkı Saklıdır!
Top